Telif

YASAL UYARI ve TELİF HAKKI BİLDİRGESİ

muhendiz.net hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir.
muhendiz.net Kanunlarda yer alan “Uyar kaldır” prensibini benimseyerek hareket eder.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 Uyar Kaldır ile ilgili kanun.”

muhendiz.net sitesin de yer alan tüm dosya ve paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınma olup hiçbir dosya sunucularımız da bulunamaz ve sadece yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.  Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal olarak hakkının kullanıldığını düşünen kişiler, muhendiz.net adresinden bizlere ulaşabilirler, buna takiben üç(3) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı muhendiz.net’den kaldırılır.

muhendiz.net, 5651 sayılı yasa gereğince “YER SAĞLAYICI” olarak hizmet vermektedir.

İndirmiş olduğunuz içerikleri yasal olarak en fazla 24 saat bilgisayarınızda bekletebilirsiniz. Fazlasında T.C. yasalarına göre suç işlemiş sayılabilirsiniz.

muhendiz.net sitesinde bulunan sponsor reklamlar haricinde hiç bir materyalden gelir elde etmez ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmaz.

muhendiz.net sitesine giren ve kullanmaya devam eden kişiler indirecekleri, kullanacakları, kuracakları, yorumları, yönelecekleri bağlantılar ve benzeri kullanımlar doğrultusunda kendileri ve hedef site sorumludur, hiç bir şekilde muhendiz.net suçlanamaz. Yine yukarıda belirtilen işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirmek, bu işlemleri gerçekleştirenler tarafından sorumluluklarını kabul etmiş sayılırlar, aksi taktirde sitemizi terk etmeleri gerekmektedir.